Hakkımızda

Hakkımızda

Bizi Yakından Tanıyın!

Eğitimin yenilikçi yüzü...

DSE Academy size yeni nesil öğrenme metodolojileriyle proje temelli bir öğrenme deneyimi sunuyor. Bugünün ve geleceğin popüler mesleki alanlarında farklı bir bakış açısı ile yüksek standartlı bir eğitim ekosistemi kurmak üzere yola çıktık. Uzun yıllara dayanan, akademide ve gerçek proje geliştirme ortamlarında elde ettiğimiz deneyimlerimiz doğrultusunda insanların en iyi ve kalıcı şekilde öğrenebilmelerini sağlamak üzerine eğitim programları tasarladık.

Eğitim programlarımızın temel amacı katılımcıların öğrendiklerini gerçek hayat problemlerini çözerken aktif bir biçimde kullanabilmelerini sağlamaktır. Artık eğitim aldığınız konuları iş hayatınızda ya da akademik hayatınızda aktif olarak kullanabileceksiniz.

DSE Academy Eğitim Kadrosu üst düzey eğitim çözümleri üretmek amacı ile toplanmış akademisyenler ve sektör uzmanlarından oluşmaktadır. Eğitim kadromuz öncelikli olarak öğrenme bilincini geliştirmeyi ve küreselleşen rekabet ortamında sürekli gelişmenin gücünün doğru kullanılmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

Bu amaç doğrultusunda verdiğimiz eğitimlerle katılımcılarımızı rekabetçi piyasa koşullarında kendilerini öne çıkartabilecekleri araçlarla donatıyoruz.

Katılımcılarımıza edindikleri donanımları nasıl kullanmaları gerektiği konusunda mentörluk hizmeti sağlıyoruz. Verdiğimiz mentörluk hizmeti ile birlikte katılımcılarımız eğitimlerinde sadece araçları ya da dilleri öğrenmiyorlar aynı zamanda bu araçlarla ya da dillerle nasıl problem çözülebileceğini de öğreniyorlar.

Katılımcılarımız gerçek proje geliştirme ortamını yaşamaları için güncel ve çok kullanılan proje geliştirme araçları ile grup proje çalışmalarına bizzat katılıyorlar. Böylelikle iş hayatında karşılarına çıkabilecek problemlere karşı yeterli donanıma sahip oluyorlar.

Eğitimlerimiz sonrasında öğrenci ağımıza dahil olabilir, bu ağ içerisinde çalışma konunuzdan insanlarla tanışıp birlikte projeler geliştirebilir, yazılar yazabilir ya da merak ettiğiniz konularda bilgi alabilirsiniz.

Siz de geleceğinizle ilgili bu fırsatı kaçırmayın.

Gelin geleceğinizi birlikte kazanalım.

DSE Academy verdiği hizmetler bakımından öncelikli olarak Dünya standartlarını yakalamak ve sonrasında geliştirdiği yenilikçi eğitim metodolojileri ile Veri ekosisteminde standart belirleyici bir kurum olmayı amaçlamaktadır. 

Bu amaç doğrultusunda yaptığımız çalışmalar ile birlikte oluşturduğumuz eğitim standartları tüm ülkelere kaliteli eğitimler ve danışmanlık hizmetleriyle yaymak için kurgulanmıştır. Geleceğe yönelik eğitimler üretmek , öğrenci memnuniyetini en üst düzeyde tutmanın yanında ürettiğimiz bilgi, hizmet ve eğitimi toplum yararına sunmak bizim tek gayemizdir.

DSE Academy  olarak misyonumuz en değerli paydaşlarımızdan biri olan öğrencilerimiz ile birlikte koşulsuz öğrenci memnuniyetini sağlamak, kültürel değerler ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde veri biliminde dünyadaki güvenilir ve seçkin kuruluşlardan biri olmak, veri ekosisteminin gelişmesi için gerekli olan profesyonel eğitim ve danışmanlık hizmetlerini yenilikçi bir bakış açısıyla gerçekleştirmek.

Eğitim Prensiplerimiz

DSE Academy olarak eğitimde kaliteden ödün vermiyoruz!

Neden-Biz

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Kariyer yolculuğunuzda gerektiğinde rehberiniz, gerektiğinde yol arkadaşınız oluyoruz.
Sürekli Gelişim

Dünyadaki gelişmelere göre kendimizi güncelliyoruz.

Uygulamaya Dayalı Eğitim

Eğitimlerimiz ile bugünün teknolojilerini keşfedin, geleceğe giden rotanızı çizin. Deneyerek, yanılarak, başararak öğrenin.

Birlikte Öğrenme

Grup çalışmaları ile birlikte çalışmanın gücünü hissedin.

Problem Çözme

En uygun çözümü hangi tekniklerle bulabileceğinizi öğrenin.

Projeye Dayalı Öğrenme

Eğitim dönemi projeleriniz referansınız olsun.

Mentor Destekli Gelişim

Mentor destekli gelişim ile sorularınız havada kalmasın, cevaplarımız geleceğiniz olsun.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping